Hüsamettin Kaçar

Hüsamettin Kaçar

YILDIZSPOR LİGE HAZIR

İkinci yarı hazırlıklarını Aydın’da sürdüren Yıldızspor, hazırlık maçlarının son provasını Muğla temsilcisi Yatağanspor ile oynadı. Her iki yarıda atılan karşılıklı gollerle maç 1 – 1 sona erdi.

Bölgesel amatör 8’inci grupta mücadele eden mavi beyazlılar, oynadığı 4 hazırlık maçında Muğlaspor’u 3 – 2, Sarayköyspor’u 4 -1, deplasmanda Kuşadasıspor’u 2 – 0 yenerken, son maçta Yatağanspor ile 1 – 1 berabere kalarak, ligde oynayacağı, ilk maç olan Uşak Bölmespor maçına hazır olduğunu gösterdi. Oynadığı 4 maçta 10 gol attı, 4 gol yedi.

Yatağanspor maçını rölantide oynadı. Antrenman maçı yaptı, yan pas – geri pas yaparak topa daha çok sahip olmaya çalıştı. İlk yarıda Süleyman’ın golüyle öne geçen mavi beyazlılar, 71’inci dakikada rakibin golüne engel olamadılar.

İzlediğimiz Yıldızspor, yeni transferlerle bu ligde söz sahibi olacaktır. Liderle aradaki 9 puanı ikinci yarıda kapatacaklarını gösterdiler. Yeter ki, her maça ciddi şekilde, istekli, arzulu, rakipleri hafif görmeden çıksınlar.

Yatağanspor önünde oynanan futbol, izleyenleri, bizleri de çok sıktı. Heyecan ve futbol, skor yönünden zayıf oldu.

Soğuk havada sıcak goller yoktu ama Başkan Kaya Özcan’ın basına gönderdiği sıcak çaylar içimizi ısıttı. Teşekkür ederiz ilgisine.

Güzel günlere…

Kalın sağlıcakla…