AK Parti'de üye çalışmaları sürüyor

AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı üye çalışmalarına devam ediyor. İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, Türkiye’nin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemesini amaçladıklarını ve halkın taleplerini dinlediklerini belirtti.


AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Ege ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, sorunlarını dinledi.

Aydın'ın 17 ilçesinin, AK Parti'ye kazandırılması hedeflerine karşı adım adım devam ediliyor. AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir önderliğinde, esnaflar ziyaret edilerek, üye kazandırma çalışmaları devam ediyor.

“GÜZEL GÜNLERE KAVUŞACAĞIZ”

2023 hedeflerine ilerlemek amacıyla halkın taleplerinin dinlediğini belirten Başkan Elbir,

"Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini dinliyoruz. AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı olarak; İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Hümeyra Ege, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ozan Ancın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Mahalle Teşkilatlarımız ile esnaflarımızı ziyaret ettik, talep ve düşüncelerini dinledik. Allah'ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız." ifadelerine yer verdi.