AK Parti'den Berat Albayrak'a destek

AK Partililer, dövizdeki hareketlilik ve altın fiyatları üzerinden eleştiri alan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sosyal medya üzerinden destek verdi.


Dövizdeki hareketlilik ve yükselen altın fiyatları üzerinden eleştirilen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a AK Parti cephesinden destek geldi. Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamanın ardından çok sayıda AK Partili isim, sosyal medyadan #BeratAlbayrakınYanındayız etiketiyle paylaşımda bulundu.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, konuya ilişkin paylaşımında, “Finansal saldırılara ve pandemiye rağmen milli ekonomiden vazgeçmeyen Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak yine hedefte. Tüm saldırılara rağmen, Başkan Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin gelişmeye devam etmesi, koronavirüs salgınında dünyaya taş çıkaran ekonomimiz, birilerinin hesabını bozdu. Oynanan oyunların farkındayız ve Berat Albayrak’ın yanındayız” ifadelerini kullandı.

“NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR”

AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen de Bakan Albayrak’a, “Her doğum sancılı olur. Yeni bir dünya kuruluyor ve ülkemiz yerli ve millî sanayisini inşa ediyor. Eskisi gibi ekonomimizi teslim alamadıkları için ne yapacaklarını şaşırdılar. Berat Albayrak’ın yanındayız” sözleriyle destek verdi.