AK Partililerden kan bağışı

AK Parti Aydın il yöneticileri ile kadın ve gençlik kolları üyeleri, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay’a kan bağışında bulundu. İl Başkanı Ömer Özmen, tüm vatandaşları kan vermeye çağırdı.

AK Parti Aydın ana kademe ile kadın ve gençlik kolları üyeleri, Kızılay Haftası dolayısıyla Kızılay’a kan bağışında bulundu. Barış Selçuk Parkı’ndaki Kızılay Kan Bağış İstasyonu’na gelen AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Duygu Göğde, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Abdülhamid Burak Aykut ve partililer, muayene ve gerekli işlemlerin ardından ünitelere geçerek kan verdi.

‘KAN VER, HAYAT KURTAR’

Hayatında ilk kez kan verdiğini söyleyen Özmen, “Herkese tavsiye ediyorum. İnsanın vücudunu yenileyen bir uygulama. ‘Kan ver, hayat kurtar’ sloganı çerçevesinde Kızılay’ımızın etkinliğine destek olmadık. Kızılay’ın kan stoklarının yeterli olması hayati önem taşıyor. Biz de elimizden geldiğince teşvik manasında üyelerimizi buraya davet ettik. Duyarlılıkları için teşekkür ederiz” dedi.

Göğde ise “Kızılay Haftası nedeniyle 81 ilde ana kademe, kadın ve gençlik kolları olarak bu etkinliğimizi düzenledik. Buradaki amaç, kan vererek hayat kurtarmanın ne kadar önemli olduğu konusunda farkındalık oluşturmak. İlçelerimizden de katılımlar oldu. Herkesi kan vermeye, hayat kurtarmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.