Altı Nokta'dan dayanışma yemeği

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi’nce düzenlenen dayanışma yemeğinde konuklar, Engelsiz Sanat Grubu’nun şarkıları ve türküleri eşliğinde unutulmaz bir akşam geçirdi.

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi’nce dayanışma yemeği düzenlendi. Turistik Park’ta düzenlenen etkinliğe katılan konuklar, Engelsiz Sanat Grubu’nun şarkıları ve türküleri eşliğinde unutulmaz bir akşam yaşadı.

Yemekte bir konuşma yapan Şube Başkanı Bayram Özen “Öncelikle bugün bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederiz, son günlerde okullarda görme engellilere yardım amaçlı para toplandığı yönünde bizlere şikâyet gelmektedir. Bizler dernek olarak asla ailelerin çocuklarına verdikleri harçlıklarına göz koyma hadsizliğini bugüne kadar göstermedik ve hiçbir zaman böyle bir yola tevessül etmedik. Buradan sayın Valimize ve sayın İl Milli Eğitim müdürümüze kendilerinin de bu konuda hassasiyet göstereceklerini düşünerek bu tür girişimde bulunan her kim olursa olsun müsaade etmemelerini kendilerinden rica ediyoruz. Bizlere bu etkinliğimizde de destek olan başta Büyükşehir Belediye Başkanı ‘Engellilerin Annesi’ Sayın Özlem Çerçioğlu’na bir kez daha şahsım ve derneğim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hakan Genç de organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, Altı Nokta Körler Derneği’nin çalışmalarına her zaman destek verdiklerini vurguladı.

Etkinliğe, Büyükşehir Belediyesi bürokratları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.