Atatürk Spor Kompleksinden yıllık üyelikle faydalanabilirsiniz

Aydın’ın Efeler İlçesinde hizmete açılan Atatürk Spor Kompleksi’nden yararlanmak isteyen vatandaşlar yıllık üyelik yapması gerektiği bildirildi. Atatürk Spor Kompleksi işletme yetkililerinden Gözde Süyür, tesisten yararlanmak isteyen vatandaşların en az bir yıllık üye olmaları gerektiğini kaydetti.Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Efeler İlçesi 22 bin dönüm üzerine inşa edilen spor kompleksi, geçtiğimiz gün törenle hizmete açıldı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından açılışı yapılan Kemer Atatürk Spor Kompleksi, içerisinde, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortları, engelli çocuklar ve vatandaşların yararlanabileceği rehabilitasyon havuzları, terapi merkezi, kafeteryalar, spor alanları, yeşil alan ve otoparklar bulunuyor.

Spor kompleksindeki 50 metre uzunluğundaki açık ve 25 metre uzunluğundaki kapalı yarı olimpik havuz, vatandaşların en çok ilgisini çekti.

Özel bir firma tarafından işletilen Atatürk Spor Kompleksi’nden vatandaşların nasıl yararlanabileceği konusunda bilgi veren işletme yetkililerinden Gözde Süyür, “Spor kompleksinden yararlanmak isteyen vatandaşlar yıllık üyelik yaptırabilir. Günlük, haftalık ve aylık üyelik yapmıyoruz, yıllık üyelik yapıyoruz. Bireysel ve aile paketimiz var. Aile paketinde 18 yaş altı çocuklar ücretsiz yararlanabiliyor. Tesisimiz hafta içi sabah 07:00 akşam 23:00 saatleri arası hafta sonu 08:00-22:00 saatleri açık. Üye olmak isteyen vatandaşlarımızla bir sözleşme yapıyoruz sözleşmemizde havuza giriş için gerekli raporlar yer alıyor. Spor kompleksinden yararlanmak isteyen bütün vatandaşları bekliyoruz” dedi.