Aydın Barosu'ndan anlamlı iftar

Aydın Baro Başkanlığınca huzurevinde kalan yaşlılara iftar yemeği verildi. Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, “Umarım, bu geleneğimiz bundan sonraki yıllarda da yaşatılır” dedi.

Aydın Barosu, huzurevi sakinlerini iftar yemeğinde ağırladı. Denizli karayolundaki bir otelde düzenlenen etkinliğe katılan konuklar, ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açtı.

Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, burada yaptığı konuşmada, “Böyle hep güzel günlerde sağlıkla beraber olmayı diliyorum. Bizim geleneğimiz umarım bundan sonraki yıllarda da yaşatılır. Büyüklerimizle ve gazeteci dostlarımızla biz burada ailecek buluşuruz, iftarımızı yaparız. Ramazan’ın bereketini, dualarımızda geçen birliği, beraberliği kendi ilimizde, kendi şehrimizde baromuzun içerisinde böyle sağlamaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

“AYAKLARINIZA SAĞLIK”

Bozkurt, “Hep kötü haberler duymaya alıştığımız ülkemizde biraz mücadele ettik. Haksız bir şekilde, soruşturma izni bile bulunmadan 30 günden uzun süredir ev hapsinde bulunan meslektaşımız Sertuğ Sürenoğlu’nun hakkındaki soruşturma kapandı ve ev hapsi kaldırıldı. Böyle güzellikleri hep paylaşabilmek dileğiyle, protokol olmadan, dost dosta bu iftarların her yıl devam etmesini diliyorum. Oruçlu olanlara Allah kabul etsin. Bizimle birlikte olan tüm meslektaşlarımızın, dostlarımızın ayaklarına sağlık” diye konuştu. Masaları gezerek konuklarla tek tek ilgilenen Bozkurt, davetlilere karanfil de verdi.