Aydınspor Masterlar Takımı’nın hedefi şampiyonluk

Hedefi her zaman şampiyonluk olan Aydınspor Masterlar Takımı, Antalya’da 14-17 Ekim’de düzenlenecek olan masterlar futbol turnuvasına katılıp kupa almayı hedefliyor.

Aydınspor Masterlar Takımı, Aydın’da amatör liglerde ve Aydınspor’da daha önce forma giymiş 40 yaş üzeri futbolculardan oluşuyor. Aydınspor Masterlar Takımı, Karşıyaka Masterlar Takımı’nın Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde 9-12 Eylül günleri arasında düzenlediği ve dördüncüsünü gerçekleştirdiği Ayvalık Masterlar Turnuvası’nda katılarak 12 takımın arasında finale kaldı. Finalde kaybeden Aydın temsilcisi ikinci olarak Aydın’a döndü. 14-17 Ekim günleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılacak olan masterlar futbol turnuvasında mücadele edecek olan siyah-beyazlılarda hedef şampiyonluk kupası ile Aydın’a dönmek.

“HEDEFİMİZ KUPA İLE DÖNMEK”

Antalya’da düzenlenecek turnuva hakkında konuşan Aydınspor Masterlar Takımı Başkanı Barış Mayadağ, “Turnuvadan tekrar kupa ile dönüp, Aydın’ı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu turnuvaya giderken, bizlere destek olan esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Turnuva dönüşünde yeni etkinliklerle Aydın’da sporun içinde olmaya devam edeceğiz. Ayrıca bizlere saha konusunda desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Cenap Fillikçioğlu’na teşekkür ediyorum. Bizim öncelikli amacımız spor yapmak, sağlıklı kalmak ve aynı zamanda spor yaparken yarışmak değil de eğlenmek.” İfadelerini kullandı.