Bozçelik'ten İstanbul'da imza günü

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Aydın İl Müdürü Seyfi Bozçelik, geçtiğimiz aylarda kaleme aldığı ‘Üç Saniye’ adını taşıyan kitabını, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda imzaladı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Aydın İl Müdürü Seyfi Bozçelik, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu. Bozçelik, geçtiğimiz aylarda kaleme aldığı ‘Üç Saniye’ adlı kitabını okurları için imzaladı.

Roman türünde kaleme alınan eser, 4 yıllık bir çalışmanın ardından ortaya çıktı. Motto Yayınları tarafından basılan kitap, 272 sayfadan oluşuyor. Kitabın çıktığı dönemde değerlendirmelerde bulunan Bozçelik, “Roman türünde kaleme aldığım bir kitap. Yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalışıyordum. Son bir yıllık dönemde çalışmalarımı daha da yoğunlaştırdım. Kitabın teması insanın yaptıklarıyla yüzleşmesi. Yaptığımız her şeyin ölüm anında karşımıza çıkacağını, yaptıklarımızın doğruluğunun ve yanlışlığının sorgulanmasını temel alan bir kitap. Eserimde hayattaki yaşanmışlıklar da anlatılıyor” demişti.

“FARKINDALIK OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIM”

Kaleme aldığı eserle engelli bireylerin toplumsal hayatta karşı karşıya kaldığı sorunlara karşı bir bakış açısı da getirmeye çalıştığını vurgulayan Bozçelik, “Toplum olarak, maalesef, engellerin gündelik hayatta karşılaştığı ancak göz ardı edilen sorunlar var. Bu konuda da bir farkındalık oluşturmaya çalıştım. Engelli bireylerin hayata tutunması konusunda bir bakış açısı geliştirmek istedim” ifadelerini kullanmıştı.