Gülaştı, başarılı sporcuları unutmadı

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, Antalya’da düzenlenen Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda derece elde eden Aydınlı sporcuları ziyaret ederek, destek sözü verdi.

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, Antalya’da gerçekleştirilen Muay Thai Dünya Şampiyonası’nda dereceye giren Aydınlı sporcuları ziyaret ederek, “Her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.

Gülaştı, yaptığı açıklamada, söz konusu şampiyonada Alt Genç Bayan 63 kiloda dünya ikincisi olan Rabianur Uslu, 48 kiloda dünya ikincisi olan Elif Hayriye Yılmaz ve Yıldız Bayanlar kategorisinde 38 kiloda dünya üçüncüsü olan Sudenur Atalay’ın kendilerini gururlandırdığını kaydetti. Aydın’a ve Türkiye’ye yaşattıkları mutluluk için sporculara ve hocaları Murat Kaya’ya teşekkür eden Gülaştı, “Her daim yanlarında olacağız. Gençlere sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Devletimiz, hükümetimiz ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak, İstiklal Marşımızı tüm dünyaya okutmak isteyen bu gençlerimizin her zaman yanında ve destekçisidir” ifadelerini kullandı.