Güncel

Halı saha işletirken kulüp başkanı oldu

Demirci Gençlik Spor Kulübü Başkanı Volkan Demirci halı saha yöneticiliğinden başkanlığa geçiş sürecini Yeni Kıroba’ya anlattı.


Aydın 1. Amatör lig takımlarından Demirci Gençlik Spor Kulübü Başkanı Volkan Demirci beş yıllık sürecini, halı saha organizasyonlarını, kulübü nasıl kurduğunu değerlendirdi.

Başkan Demirci yöneticiliğe uzanan 5 yıllık serüvenini anlatırken şöyle konuştu : “2018 yılında başladığım serüvenim ilk başta arkadaşlar arasında başladı. Bizlere rakip ayarla diyerek çıktığım yolda çok şükür 5.yılımı tamamladım. Bu süreçte yaptığım işlerin takdiri olsa gerek Pasliga Türkiye Müdürlüğü, Kayserispor Bölge Temsilciliği gibi görevlere layık görüldüm.’’ dedi.

HALI SAHA ORGANİZASYONLARI VE DEMİRCİ SPOR KULÜBÜ

Halı saha organizasyonlarının Aydın'da Ultraslan halı saha turnuvası ile başladığını belirten Demirci: “Egeliva, Kızılay, Pasliga, Aydınpost olarak devam etmiştir. Bu süreçler de ki heyecanımızı daha da yüksek seviyeye taşıyarak futbol kulübü kurduk. Demirci spor olarak futbol ve voleybol branşlarında faaliyet gösteren kulübüm var” dedi.

ORTALAMA 30 TURNUVA 3 BİNE YAKIN HALI SAHA MAÇI

Futbolu çok sevdiğini belirten Başkan Demirci: “ Emekleyerek geldiğim bu yolda bir anda koşan olmadım işin iyisini de gördüm kötüsünü de Aydın'da ortalama 30 turnuva 3000 e yakın halı saha maçları düzenledim. Binlerce futbolcu kardeşimle tanıştım. Hepsinin benden tek bir isteği vardı. Adil bir ortam. Bunu sağladığım için çok mutluyum. Bunu hep birlikte başardık. Volkan Demirci’nin arkasında bu güç var” ifadelerini kullandı.