İYİ Partili Arslan: Aday değilim

İYİ Parti Efeler İlçe Başkanı Fatih Arslan, 15 Şubat’ta yapılacak ilçe kongresinde başkanlık görevine aday olmayacağını açıkladı. Arslan, işlerinin yoğunluğundan dolayı bu kararı aldığını kaydetti.

Geçtiğimiz Nisan’dan beri İYİ Parti Efeler İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Fatih Arslan, bu göreve yeniden aday olmayacağını bildirdi.

Arslan, yaptığı açıklamada, “Bu kararı almamın temel sebebi iş hayatımın fazlasıyla yoğunlaşması ve bu sebeple ilerleyen süreçte bu kutlu göreve fazla zaman ayıramayacağımı düşünmemdir. Bu kararı alırken ki en büyük mutluluğum ise bu kutlu görevi layıkıyla yapacak birbirinden değerli birçok partilimizin olduğunu bilmemdir” ifadelerini kullandı.

ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ

İYİ Parti İlçe Kongresi’nin demokrasi şöleni havasında geçeceğinden emin olduğunu vurgulayan Arslan, “Görev yaptığım süre boyunca desteklerini hiç esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’a, İl Başkanımız Cemal Sarı’ya, Milletvekilimiz Aydın Adnan Sezgin’e ve en önemlisi de birlikte görev yaptığım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür eder, kongrede aday olacak arkadaşlarımıza başarılar dilerim” sözlerine yer verdi.