Tedavileri tamamlanan hastalar taburcu edildi

Aydın Devlet Hastanesi’nde ‘Covid-19’ teşhisiyle tedavi gören 14 vatandaş, tedavilerinin tamamlanmasının ardından sağlık personelinin alkışları eşliğinde evlerine uğurlandı.

Aydın Devlet Hastanesi’nde 'Covid-19' test sonuçları pozitif çıkan 14 hastanın tedavileri tamamlandı. Taburcu edilen 14 kişi, sağlık çalışanlarının alkışları eşliğinde evlerine uğurlandı.

İl Sağlık Müdürlüğü’nün yazılı açıklamasında, “Dünya genelinde yaşanan sıkıntılı süreci ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlar ile birliktelik içerisinde yönetmeye çalıştığımız bu günlerde, sağlık tesislerimizde tedavi gören hastalarımızdan gelen sevindirici haberler hepimizi mutlu ediyor. Sağlığına kavuşan hastalarımız hem vatandaşlarımız hem de sağlık çalışanları için motivasyon kaynağı olmaktadır. Bir süredir Aydın Devlet Hastanesinde tedavi edilen ve sağlıklarına kavuşan hastalarımız evlerine sağlık personellerimizin alkışları eşliğinde taburcu edildi. Hastalarımıza 'geçmiş olsun' dileklerimizi iletiyoruz” denildi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Açıklamada, “İçinde bulunduğumuz bu olağanüstü süreç boyunca tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yardımcı personelimiz hep birlikte hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü olarak; sağlık tesislerimizde görevli bütün personelimize bu süreçte gösterdikleri gayretlerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.