İncirliova’da polis haftası törenle kutlandı

İncirliova’da Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175'inci yıldönümü sosyal mesafe gözetilerek törenle kutlandı. Daha sonra İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek baklava ikramında bulundu.

İncirliova’da Türk Polis Teşkilatı’nın 175’inci yıldönümüsebebiyle Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunuldu. İlçe EmniyetMüdürlüğünün çelengi Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik tarafından bırakıldı. Saygı duruşu ile devameden tören hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


BAKLAVA İKRAM ETTİ

Törenin ardından İncirliova Belediye Başkanı AytekinKaya, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaretederek görevli polislerin Polis Haftasını ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutladı vepolislere baklava ikramında bulundu. Polis haftası vesilesiyle başta şehitpolisler olmak üzere tüm şehitleri ve gazileri minnetle andıklarını belirtenBaşkan Kaya, “Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.Güvenlik güçlerimiz gece gündüz demeden bizlerin huzuru ve güvenliği içinfedakarca çalışıyor. Koronavirüs belasının tüm dünyayı sardığı şu günlerde ayrıbir sorumlulukla görev yapıyorlar. Bizde bu anlamlı günde onların ağızlarınıbir nebze olsun tatlandırmak için ikramımızla ziyaret edelim dedik. YüceAllahım güvenlik güçlerimizi korusun. Görev yapan tüm güvenlik güçlerimizegörevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum. Polis Haftası vesilesiyle azizşehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum, ruhları şadmekanları cennet olsun" diye konuştu.

Yapılan ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunuifade eden İncirliova İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik, Belediye Başkanı Kaya’yateşekkür etti.