AK Parti'den Koçarlı çıkarması

AK Parti Aydın milletvekilleri, Koçarlı’da bir dizi ziyarette bulundu.


Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yoğun bir yasama yılı sonrası tatile girmesinin ardından AK Parti Aydın’ın 4 Milletvekili ilçe ziyaretlerine Koçarlı ile başladı. İlk ziyaretini Koçarlı ilçesine gerçekleştiren milletvekilleri AK Parti Koçarlı İlçe Başkanlığı ile Koçarlı Belediyesini ziyaret etti. Milletvekilleri ve beraberindekiler ayrıca Koçarlılı esnafları ziyaret ederek daha sonrada Şehit Ragıp As Parkı’nda mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti Aydın Milletvekili KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili MKYK üyesi Metin Yavuz, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı İl Başkanı Ömer Özmen, Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan, İl kadın Kolları Duygu Göğde, il ve ilçe teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleşen Belediye ziyaretinde milletvekilleri ve beraberindekiler Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile ilçeye yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Koçarlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden AK Parti heyeti, esnafla sohbet ederek hayırlı işler diledi.

Ziyaretin ardından Şehit Ragıp As Parkı’nda mahalle muhtarları ile düzenlen, YİKOB, Karayolları, DSİ ve AYDEM yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıda mahalle muhtarlarının talep ve temennilerini dinleyerek yapılacak ve yapılması planlanan çalışmaları ilçe muhtarlarının talepleri doğrultusunda değerlendirdi.