Efsane başkan Seba için lokma hayrı düzenlendi

Beşiktaş Spor Kulübü'nün, efsane başkanı olarak nitelendirilen Süleyman Seba'nın vefatının 6. yıldönümünde Efeler’de düzenlenen lokma hayrıyla anıldı.

Aydın Beşiktaşlılar Derneği Beşiktaş Spor Kulübü’nün efsane başkanı olarak nitelendirilen ve 6 yıl önce hayatını kaybeden Süleyman Seba için bin kişilik lokma hayrı düzenledi. Efeler’deki Bey Camii’nin önünde gerçekleştirilen lokma hayrına Dernek Başkanı Taşkın Cerit, yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı. Başkan Cerit ve yöneticiler, vatandaşlara lokma ikram etti.

“HER ZAMAN ANMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Dernek Başkanı Taşkın Cerit, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Aydın Beşiktaşlılar Derneği olarak Onursal Başkanımız Büyük Önderimiz, Beşiktaş’ımızın unutulmaz başkanı Süleyman Seba Başkanımızı vefatının 6’ncı yılında anıyoruz. Bizler her yıl başkanımız için çeşitli anma etkinlikleri düzenliyoruz. Bu yıl da lokma hayrı yaptık. Sağ olsun Aydınlı vatandaşlarımız lokma hayrına ilgi gösterdiler. Bizim için yeri hiçbir zaman dolmayacak Süleyman Seba Başkanımızı her zaman her yerde, sadece ölüm yıl dönümünde değil Beşiktaş’ımızın olduğu her yerde anmaya devam edeceğiz. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun.”