Güncel

Aydın SMMMO’da Engin Ünsal dönemi

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın seçimli olağan genel kurulunda Engin Ünsal öncülüğündeki Demokrasi Grubu, 5 kişilik yönetim kurulunun 3 üyeliğini kazandı


Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (SMMMO) seçimli olağan genel kurulu tamamlandı. 5 kişilik yönetim kuruluna Demokrasi Grubu’ndan Engin Ünsal, Barış Güvenç ve Serkan Akkaya, Çözüm Grubu’ndan ise Selami Mersin ile Nurgül Karakurt girdi. Demokrasi Grubu’nun çoğunluğu sağladığı yönetim kurulunun Ünsal’ı başkanlık görevine getirmesi bekleniyor.

Harun Yumuşak, Aytuğ Ağaca ve Gökalp Çetin denetim kurulu üyeliklerine seçilirken, disiplin kurulu ise Nevzat Akıncı, Ahmet Daldal, Ümit Ayfer, Ali İhsan Uğur ve Oğuz Kepenekçi’den oluştu.

TÜRMOB delegeliklerine ise Fettah Açan, Selami Mersin, Rıza Yörüyen, Jülide Vardar Bekem, Alihsan Uğur, Deniz Yolcu, Esra Özkan, Oğuz Kepenekçi, Hüseyin Emrah Uyanık, Hakan Çelik, Günay Tıkkın, Cihan Bakalhan, Mehmet Kıvrak, Sertan Kavurucu, Sedat Aydın ve Nilay Samanyolu Akbal seçildi.