Güncel

JMO’dan Başkan Öndeş’e plaket

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) İl Temsilcisi Hasan Kuru, oda ve Germencik Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen ‘Susuzluk bizi yönetmeden biz suyu yönetelim’ konulu panel için Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e plaket verdi


TMMOB JMO Aydın İl Temsilciliği ve Germencik Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmiş olan ‘Susuzluk bizi yönetmeden biz suyu yönetelim’ konulu panel için teşekkür ve plaket töreni gerçekleştirildi.

Bu kapsamda JMO İl Temsilcisi Hasan Kuru ile Temsilci Yardımcısı Kıvanç Yaşan tarafından Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ve belediye çalışanları Burak Kaya, Elif Çoban, Kerim Topçu’ya panelin düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesinde bulundukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi.

JMO İl Temsilcisi Kuru, yerel yönetimlerle meslek odası işbirliği noktasında örnek teşkil eden çalışmadan dolayı Başkan Öndeş’e ve belediye yönetimine teşekkür ederek, söz konusu işbirliklerinin yaygınlaştırılması çağrısında bulundu.

Kuru, yerel idarelerle işbirliğinin Aydın Büyükşehir Belediyesi ile JMO Aydın İl Temsilciliği arasında başlayarak, ilçe belediyesi anlamında Germencik’le devam ettiğini kaydetti.

Germencik Belediye Başkanı Öndeş de faydalı ve güzel bir işbirliği dâhilinde panel gerçekleştirildiğini ve kamu yararına çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.