Kamacı: Biz birlikte Didim'iz

Cumhur İttifakı’nın Didim Belediye Başkan Adayı AK Parti’li Mümin Kamacı, seçildiği takdirde bütün yurttaşlara eşit hizmet götüreceğini belirterek, “Biz birlikte Didim’iz” mesajı verdi.

Cumhur İttifakı’nın Didim Belediye Başkan Adayı AK Parti’li Mümin Kamacı, yerel seçim süreciyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

Kamacı, şu görüşleri aktardı: “Siyaset bana göre bir hizmet etme aracıdır. Bu amaçla aslolan hizmettir, aslolan yaşadığın şehirde huzuru tesis edip her yurttaşa eşit bir şekilde hizmet etmektir. Bizim amacımız da yaşadığımız şehire değer katıp hizmet edebilmek, Didim'e huzuru tekrar getirebilmek, kapıları vatandaşlarına sonuna kadar açık bir belediyeyi yeniden kurabilmek ve herkesin, her yurttaşın belediyesi olduğunu gösterebilmektir. Nitekim 5 yıl öncesine kadar böyleydi ancak şuanda Didim Belediyesi adeta kapalı bir kutu haline bürünmüş esnafına, gencine, yaşlısına, dertlisine, kısacası herkese kapılarını kapatmıştır. İşte bu kapıları kırmak için, kırdıkları gönülleri onarmak için bu göreve talip oluyoruz. Gönül Belediyeciliğini yeniden kurmak için geliyoruz. Bu amaçla çıktık yola. O yüzden Didim Belediyesi herkesin belediyesi olacaktır. Eğer ki Sayın Atabay seçimden sonra Didim'de yaşamaya karar verirse Atabay'ın da belediyesi olacaktır. Bizler Sayın Atabay'ın da haklarını gözeteceğiz. Hiçbir zabıta veya belediye yöneticisi hatta belediye başkanı, Sayın Atabay'ın mekanında "sandalye ve masası sarı işgaliye çizgisini 20 cm geçti" diye tekmelemeyecektir veya işletmesinde müzik sesi biraz fazla açık diye para cezası kesmeyecektir ya da Didim Belediyesinde bir işi olduğunda kapıda saatlerce bekletilip sonra toplantı var diye görüşmemezlik edilmeyecektir. Ancak su faturasını sildirmek isterse de buna müsaade edilmeyecektir. Çünkü bu belediye herkesin belediyesidir ve herkes adil bir şekilde eşit hizmet edinme hakkına sahiptir.”

“GELECEĞE UMUTLA BAKAN DİDİM”

Didim’i iyi bildiklerinin altını çizen Kamacı, “Bizler Didim'i iyi biliyoruz. Sokak sokak, cadde cadde, hane hane. Sorunlarını da iyi biliyoruz çözümlerini de iyi analiz ediyoruz. Bu amaçla ekibimizle birlikte sizlere kavuşturacağımız projeler hakkında titizlikle çalışıp geleceğe umutla bakan bir Didim'i yeniden hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Yakın zamanda gerçekleştireceğimiz lansman toplantımızda projelerimizi taktirlerinize sunacağız ve 1 Nisandan itibaren çok çalışıp hep birlikte hayata geçireceğiz. Biz birlikte Didim’iz” ifadelerini kullandı.