Spor

Kaptanlardan şampiyonluk mesajı

Efeler 09 SFK takım kaptanlarından Efeler halkına mesaj var; "Bizi destekleyen güzel insanlar dualarını eksik etmesinler"

Efeler 09 SFK takım kaptanı Selçuk Yıldırım; “Sezon başından beri tek hedefimiz vardı, O da şampiyon olup takımımızı bir üst lige taşımak. Grubumuzu lider bitirip final maçları olan kısma geldik ve en başında da söylediğim gibi; bu iki final maçını da kazanıp, bize inanan, destekleyen, gönül veren insanları mahcup etmemek mutlu etmek için var gücümüzle mücadele edip o kupayı Aydın şehrine ve bu güzel insanların olduğu Efeler 09 SFK’ya getireceğiz. Şampiyon biz olacağız ve şunu da eklemek istiyorum; biz bu yola çıkarken “Var bir hayalimiz” sloganıyla çıktık ve bu hayali gerçekleştirmemize çok az kaldı. Bizi destekleyen güzel insanlara da bizi desteklemeye devam etmelerini, dualarını eksik etmemelerini istiyoruz.”

“BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

İkinci kaptan Soner Ergençay; “Sezon başı koyduğumuz hedefin ilk ayağını alnımızın akıyla tamamladık. Ligin ilk yarısındaki sahaya koyduğumuz performans bunda etkili oldu. Takım olarak ciddi bir şekilde bu maçlara odaklandık. Play - Offlarda daha güçlü takımlarla karşılaşacağız. Rakiplerimize de saygı duyuyoruz ama biz buraya Şampiyon olmaya geldik. Takımda en küçüğünden en büyüğüne, çalışan personellerine kadar herkes buna inanıyor. İnşallah sonu güzel olacak. Aydın halkının yıllardır özlemini çektiği bir şampiyonluğu onlara armağan etmek istiyoruz. Biz Şampiyon olacağız’’

“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Son olarak takımın üçüncü kaptanı Sabutay Alper Bayülken; "Sezona başlarken hedefimiz şampiyonluktu ve bu parolayla yola çıktık. Hedefimizden hiç sapmadan güçlü bir gruptan lider olarak çıkmayı başardık. Hedeflerimiz doğrultusunda Play-Off maçlarına şampiyonluk adına odaklanmış durumdayız. Takımımızda hava çok iyi. Takımımızda aile ortamı mevcut. Biz burada sadece Efeler 09 takımı olarak değil, bütün Aydın şehrini temsil ettiğimizin farkındayız. Aydın'a profesyonel bir takım armağan etmek için o kupayı Aydın'a getireceğiz. Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın"