Melek Mosso, Aydınlılarla buluşacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk Kent Meydanı’nda düzenleyeceği konserde sanatçı Melek Mosso sahne alacak.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nce 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenecek konserde sanatçı Melek Mosso, Aydınlılarla buluşacak. Konser, Pazar günü saat 20.30’da başlayacak. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm vatandaşları konsere davet etti.

Konserle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Mosso, “Aydın’da çok güzel anılarım oldu. Üniversite yıllarım, sokaklarında, dağlarında, ovalarında doğayı ve kendimi keşfederek geçti. Profesyonel olarak şarkı söylemeyi ilk orada öğrendim. İlk gerçek paramı orada kazandım ve daha nice ilk…” ifadelerini kullandı.

“YOLLARIMIZ YİNE KESİŞTİ”

Özlem Çerçioğlu’nun Aydın Belediye Başkanı seçildiği 2009’da düzenlenen kadınlar matinelerinde de sahne aldığını anımsatan Mosso, “İki güçlü kadın yine yollarımız kesişti. Hayat böyle güzel karşılaşmalarla dolu ki 19 Mayıs gibi önemli bir günde birliği, mücadeleyi ve inançlı olmayı el ele şarkı söyleyerek hatırlayacağımız için çok çok mutluyum. Heyecanla kavuşmayı bekliyorum. Eve dönüyorum” sözlerine yer verdi.