Minik Hazal’a doğum günü sürprizi

İncirliova’da belediye ekipleri, sokağa çıkma yasağı nedeniyle doğum günü kutlanamayan Hazal Çavuşoğlu için sürpriz kutlama düzenledi.

İzmir’de yaşayan ve şehirlerarası seyahat yasağı nedeniyle torunu Hazal Çavuşoğlu’nun doğum gününü kutlayamayan 55 yaşındaki Zeynep Kocabaş, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'yı arayarak, yeni yaşına girecek minik torunu için pasta kesmelerini istedi.

Belediye ekipleri de Başkan Kaya’nın talimatıyla İstiklal Mahallesi’ndeki evlerinden çıkamayan ve 4 yaşına giren Hasan-Funda Çavuşoğlu çiftinin kızları Hazal Çavuşoğlu için oturdukları evinde sürpriz yaptı. Aldıkları pastayla ailenin kapısını çalan belediye ekipleri, minik Hazal’ın doğum gününü kutladı.

Anne Funda Çavuşoğlu İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya, belediye ekiplerine ve kayınvalidesi Zeynep Kocabaş’a teşekkür ederek, “Emeği geçen herkese, çok teşekkür ederiz. Gerçekten de sürpriz oldu, hiç beklemiyorduk” dedi.

“HAZAL’IN MUTLULUĞUNU GÖRMEK BİZE YETER”

Koronavirüs salgını nedeniyle zor şartlar altında görevlerini sürdürdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Belediye ekiplerimizle kardeşimiz Hazal'a doğum günü pastasını götürdük, sürprizimizi yaptık. Doğum gününe gelemeyen babaannesi başta olmak üzere aileye mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum. Koronavirüs nedeniyle zor şartlarda görev yapsak da küçük kızımız Hazal'ın yüzündeki heyecanı ve mutluluğu görmek bizim için her şeyden değerli ve önemli” diye konuştu.