Naz Naz İlk etabı verimli tamamladı

Nazilli Belediyespor’da ilk etap kamp çalışmaları tamamlandı. Teknik direktör Yavuz İncedal kamp çalışmalarının verimli geçtiğini ve ikinci kamp döneminde oynayacakları hazırlık maçlarında futbolcularla ilgili daha fazla bilgi sahibi olacaklarını belirtti.

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor’da Teknik Direktör Yavuz İncedal, tamamlanan ilk etap kamp programını değerlendirdi. İncedal, “14 Temmuzda başladığımız 2019-2020 sezonu hazırlık kampını yaklaşık 1 günün haricinde günde çift antrenman yaparak 18 antrenmanla tamamladık. Birinci etap programında ön hazırlığımız futbolcularımızın kaynaşmaları birbirlerini tanımalarıydı ve bunu başardık. Çok iyi şekilde bir kamp programı oldu. Her geçen gün artan temposuyla futbolcularımızın sezona hazır bir şekilde girmeleri için futbolcularımızla dayanıklılık, teknik ve taktiksel anlamda çalışmalarımız oldu ve futbolcularımızdan istediğimiz verimi her geçen gün daha fazla alarak bunu tamamladık” dedi.

“SEZONU EN GÜZEL NOKTADA BİTİRECEĞİZ’’

İkinci etap kamp çalışmaları hakkında da bilgi veren İncedal, “Bu dönem daha çok hazırlık maçları ve antrenmanlarda yüklemeler ile geçecek. Futbolcularımız hakkında daha çok bilgi sahibi olacağımız bir kamp programı bizleri beklemekte. Çünkü antrenmanlardaki performans farklı hazırlık maçlarındaki performans farklı oluyor. Sezon 1 Eylül 2019 tarihinde oynanacak maçlar ile başlayacak ve sezonu en güzel noktada bitirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.