Özmen: 2023'ün hazırlıklarını yapıyoruz

AK Parti Osmaniye Milletvekili ve Aydın İl Koordinatörü İsmail Kaya’nın ziyaretlerini değerlendiren İl Başkanı Ömer Özmen, “AK Parti’yi 2023’e taşıyacak kadroların hazırlıklarını yapıyoruz” dedi.

AK Parti Genel Merkezi’nce Aydın İl Koordinatörü olarak görevlendirilen Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, hafta sonunda Aydın’a gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti’nin 7. Olağan Kongre süreci öncesinde Milletvekili Kaya’nın AK Parti Genel Merkezi’nin görevlendirilmesiyle Aydın’a geldiğini kaydetti.

“SÜRECİN ANA HATLARI ÇİZİLDİ”

Bu kapsamda, ana kademe, kadın ve gençlik kolları, 17 ilçe başkanı ve belediye başkanlarının katılımıyla tanışma toplantısı gerçekleştirdiklerini aktaran Özmen, 7. Olağan Kongre sürecinin ana hatlarının çizildiğini belirtti. Ardından il yönetim kuruluyla tanışma toplantısı yapıldığını dile getiren Özmen, bazı ilçelerde de toplantı düzenlediklerini kaydederek, “Diğer ilçelerimizde de zaman içerisinde toplantılarımız devam edecek. AK Parti’yi 2023’e taşıyacak kadroların hazırlıklarını yapıyoruz” ifadelerini kullandı.