Posacı'dan iş dünyasına teşekkür

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Barış Pınarı Harekâtı’nda destek açıklamasında bulunan Aydın iş dünyası temsilcilerine teşekkür ederek, “Mücadelemiz zaferle sonuçlanacaktır” dedi.

Türk ordusunun, terör unsurlarını imha etmek amacıyla yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na destek veren Aydın iş dünyası temsilcilerine AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’dan destek geldi.

Milletvekili Posacı, yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere ülkemiz Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarında olduğu gibi uluslararası hukuktan doğan meşru hakları çerçevesinde kendi güvenliğini sağlamak, bölgeyi DEAŞ, PKK ve YPG’li unsurlardan temizlemek ve Suriye’nin toprak bütünlüğüne katkı sağlamak amacıyla Barış Pınarı adında bir sınır ötesi operasyon gerçekleştirmektedir” ifadelerini kullandı.

“ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Posacı, “Bu haklı mücadelemizde devletimize ve ordumuza verdikleri destek mesajından mutluluk duyduğumuz başta Aydın Sanayi Odası, Aydın Ticaret Odası, Aydın Ziraat Odası, Aydın Ticaret Borsası, Aydın Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği olmak üzere Aydın’ımızın tüm sivil toplum kuruluşu yönetici ve üyelerine şükranlarımızı sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

“İNANCIMIZ TAMDIR”

Açıklamasında birlik ve beraberliğin önemine işaret eden Posacı, “Milletçe tek yürek olduğumuz takdirde güçlü ordumuzun meşru, haklı ve uluslararası hukuka uygun olan mücadelemizi zaferle sonuçlandıracağına, FETÖ ve PKK terör örgütlerinin uzantısı lobilerin çabalarının tamamının boşa çıkacağına olan inancımız tamdır. Cenabı Allah’ın izniyle Kahraman Silahlı Kuvvetlerimizin bu zorlu görevi de daha öncekilerde olduğu gibi başarıyla tamamlayacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun” görüşlerine yer verdi.