Serçeköy, kültür merkezine kavuşacak

CHP Efeler Gençlik Kolları üyeleri, mülkiyeti Efeler Belediyesi’ne ait olan ve uzun zamandır kullanılmayan eski Serçeköy İlkokulu’nun kültür merkezi haline getirilmesi için harekete geçti.

CHP Efeler Gençlik Kolları üyeleri, mülkiyeti Efeler Belediyesi’ne ait olan ancak uzun süredir atıl vaziyette bulunan eski Serçeköy İlkokulu’nun kültür merkezi olarak düzenlenmesi için düğmeye bastı.

CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, yaptığı açıklamada, Serçeköy için bir kültür merkezi projesini Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’la paylaştıklarını anımsattı. Atay’ın bu isteklerine olumlu yaklaştığını ve destek sözü verdiğini de hatırlatan Dinç, bunun üzerine gençlik kolları olarak Atay’ın katkılarının ardından harekete geçtiklerini anlattı. Belediyenin ilgili birimleriyle eşgüdüm halinde çalışmaların sürdüğü bilgisini veren Dinç, kültür merkezinin açılışını en kısa sürede gerçekleştireceklerinin müjdesini verdi. CHP’li gençler olarak, sosyal projeler ağırlık verdiklerine dikkati çeken Dinç, benzeri sosyal çalışmalara imza atmayı sürdüreceklerini ifade etti.

“GENÇLİK DEMEK, GELECEK DEMEKTİR”

Dinç, gerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun gerekse de Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın kendilerine desteğini hiçbir zaman esirgemediğini vurgulayarak, “Bizler parti binamızda oturmak yerine sokaklarda, mahallerde, insanlarımızın içinde olmayı, bir miktar da olsa onlar için güzel işler yapmayı tercih ediyoruz. Bu memlekette gençler olduğu sürece, gelecek günler için güzel hayaller var olacaktır. Çünkü gençlik demek gelecek demektir” dedi.