Üniversite mezunu şoföre ödül

Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nce verilen ‘Ayın Şoförü’ ödülüne, Mehmet Tulumbacı layık görüldü. Muğla Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Tulumbacı, 7 yıldır şoförlük yapıyor.

Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nce her ay verilen ‘Ayın Şoförü’ ödülünün Haziran ayındaki sahibi 35 yaşındaki Mehmet Tulumbacı oldu. Muğla Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren ancak baba mesleği şoförlüğü sürdürmeyi tercih eden Tulumbacı’ya ödülünü Forum Aydın Alışveriş Merkezi Müdürü Ali Kabakcı verdi.

46’NCI KEZ VERİLDİ

Kooperatifin Mimar Sinan Mahallesi’ndeki sosyal tesislerinde düzenlenen ödül töreninde konuşan Başkan Okan Yalçın, ‘Ayın Şoförü’ ödülünün 46’ncısını verdiklerini vurguladı. Söz konusu ödülün şoförlerin motivasyonuna katkı sunduğuna dikkati çeken Yalçın, “Mehmet Tulumbacı kardeşimiz üniversite mezunu bir arkadaşımız. Babadan şoför. 7 yıldır aramızda. Yolcularımıza karşı olan nazik davranışlarından dolayı bu ayki şoförümüzü Mehmet Tulumbacı olarak belirledik. Kendisine inşallah uzun yıllar, kazasız belasız bu mesleği icra etmek nasip olur” dedi.

‘TRAFİKTE SAYGI’ VURGUSU

Forum Aydın Alışveriş Merkezi Müdürü Ali Kabakcı da Tulumbacı’yı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç ise “Ben de tebrik ediyorum. Kalite her gün yükseliyor. Buna hepimiz şahit oluyoruz. Özellikle kooperatifimize, çalışan arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Trafik kurallarına uymak, bunu saygıyla birleştirmek çok önemli” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Kabakcı, Tulumbacı’ya çeyrek altın ve plaketten oluşan ödülünü takdim etti.