Magazin

Verita'nın reklam yüzü Şebnem Schaefer oldu

Ünlü manken Şebnem Schaefer, merkezi Aydın’ın Efeler İlçesinde bulunan Temeller Mobilya Verita markası reklam yüzü oldu. Dünyaya açılma hazırlıkları içerisinde olan Temeller Mobilya sahibi Yusuf Temel, ünlü manken Şebnem Schaefer’i Aydın’da hayranlarıyla buluşturdu.Türkiye genelindeki 100 bayide satış ve 3 ülkeye de ihracat yapan Temeller Mobilya’nın bir birinden kaliteli ve özgün ürünlerini, ünlü manken Şebnem Schaefer dünyaya tanıtacak.

Verita’nın katalog çekimlerine katılarak marka yüzü olan Şebnem Schaefer, güzelliğiyle dikkat çekti. Schaefer, firmanın Aydın’daki satış mağazasını ziyaret edip incirin tadına baktı.

Aydın’dan dünyaya açılmak isteyen bir markanın reklam yüzü olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden ünlü manken Schaefer, “Aydın’a üçüncü kez geliyorum. Verita mobilya sayesinde tekrar Aydın’dayım. Katalog çekimlerimiz çok güzel geçti. Ulusal bir firma haline gelmek isteyen Verita’yı bir yere getirmekten mutluluk duyarım. İnşallah uğur getiririm. Mobilya firmaları hep Kayseri ve İnegöl olarak bilinir ancak Aydın’da olduğunu birçok kişi bilmiyor. Ben de bilmiyordum. Temeller Mobilya, bu güzel girişimle hem kenti hem de mobilya sektöründe Aydın’ı gururla temsil edecek. Koltuklar gerçekten çok rahat ve güzel. Silifke tarafındaki yazlığımıza ben de bir takım koltuk sipariş ettim” dedi.

Aydın’da mobilya sektöründe Temeller Mobilya’nın ‘Verita ve 'Temo’ markalarıyla Türkiye’ye açıldığını ifade eden Yusuf Temel, “Ege ve Akdeniz Bölgesinde 100’e yakın bayimiz var. 3 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bunun sayasını arttırmak istiyoruz. Türkiye geneline yayılmak istiyoruz. Bölgesel bir firmaydık. Ulusal bir firma olma yolunda reklam yüzümüz Şebnem hanımla çok hızlı adımlarla gitmek istiyoruz. İnşallah başarılı oluruz. Ünlü mankenimizle 2018 katalog çekimlerini de yaptık. Ulusal marka olma yolunda ilerlememize Şebnem Schaefer, firmamızın başarısına katkı sağlayacak” şeklinde konuştu.