Spor

Yıldızspor'dan AGC'ye 'hayırlı olsun' ziyareti

Aydın Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, Aydın Gazeteciler Cemiyet (AGC) Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

AGC yönetiminin hazır bulunduğu ziyarete Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi Mutlu Gelmez, Sportif Direktörü Göksel Özdemir, A Takım Teknik Sorumlusu Samet Albayrak, Takım Kaptanı Şahin Fırat katıldı. Başkan Özcan, Başkan Uzun’a ‘hayırlı olsun’ çiçeği taktim ederek yeni yönetime başarılar diledi. Ayrıca, Başkan Özcan, Başkan Uzun’a isminin yazılı olduğu 09 numaralı mavi-beyazlı kulübün formasını hediye etti.

UZUN, YILDIZSPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Uzun, Yıldızspor’un çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Uzun, takıma başarılar diledi.

ÖZCAN: BİZİM GİBİ BİR TAKIM YOK

Ligde son iki haftadır mağlup olduklarını hatırlatan Başkan Özcan, “Pazar günü oynayacağımız Yatağanspor maçı ile çıkışa geçmek istiyoruz. Bu anlamda takımımızdan söz aldık. BAL’da kesinlikle bizim gibi genç bir takım yok. Birkaç tane oyuncumuzun haricinde BAL tecrübelisi olan oyuncumuz yok. Biz maçları kaybederken de çok şey kazanıyoruz. Oyuncularımızın gelişimi maç kazanmaktan daha ötedir. Biz bir mahalle takımı gibi görünüyoruz ama yapmış olduğumuz işler profesyonel takımlarla eşdeğerde. Bünyemizde Mental Antrenör çalıştırıyoruz. Aydın’da bunu yapan tek kulübüz. Mental Antrenörün oyuncularımızın gelişiminde büyük etkisi oluyor. Biz Aydın futbolunun gelişimi için elimizden geleni yapmaya ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.