Yıldızspor krosla başladı

Spor Toto Bölgesel Amatör lig takımlarından Yıldızspor, sezonun ilk antrenmanını kros çalışması ile yaptı.

Yıldızspor’da yapılan ilk antrenman öncesinde kulüpte toplanan mavi -beyazlı ekip, sezonu açtı. Mavi -beyazlı ekibin kurmayları yaptıkları açıklamalarda birlik-beraberlik duygusunun bu sezon ön plana çıkması gerektiğini vurgularken, hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Antrenman ADÜ Besyo yüksekokulu arkasında gerçekleşti. Antenman düz koşu ile başladı. Açma ve germe çalışmaları ile devam etti. Kros çalışması ile sona erdi. Kulüp Başkanı Kaya Özcan, Sportif direktör Ümit Kundakçı, yönetim kurulu üyeleri Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener ve Ali Duman ilk antenmanda futbolcuları ve teknik ekibi yalnız bırakmadılar.

‘’Şampiyonlukta da iddialı olacağız’’

Yıldızspor Kulübü Başkanı Kaya Özcan ‘’Öncelikle güzel transferler yaptık. Hepsi çok iyi futbolcular aynı zamanda futbolcularımızın karakterleri iyi. Centilmen bir takım olacağız. Aydınlı futbolseverlere güzel maçlar izlettireceğiz. Bu BAL ligi tanımadığımız bir lig. BAL Ligini tanıyacağız. Ama aynı zamanda şampiyonlukta da iddialı olacağız. Oraya şampiyon olmaya geliyoruz.’’ dedi. Başkan Kaya Özcan Altyapı dan gelen oyuncalar ile ilgili duygularını belirtti. Özcan ‘’24 kişilik kadromuzun içerisinde 5 tane alt yapıdan futbolcularımız var. Ayhan Hocamızın yetiştirmiş olduğu Uğur, Mert, Paşa, Hüseyin ve Nazmi. 3 tanesi 2002 doğumlu 2 tanesi 2003 doğumlu oyuncularımız Onlar bizim çileğimiz. Yıldızspor’un geleceği onlar. Ayhan Hocamıza onlara vermiş olduğu emekten dolayı çok teşekkür ederim. ‘’ dedi.

‘’BAL’da iddialı olacağımıza inanıyorum’’

İlk antrenmanı takip eden Sportif direktör Ümit Kundakçı ‘’Yeni sezon çalışmalarına koşu antrenmanı ile başladık. Geçen sene almış olduğumuz şampiyonluk neticesinde çıkmış olduğumuz BAL’da iddialı olacağımıza inanıyorum. İlk sene ligi tanımakla beraber iyi futbolcu transferlerin yanı sıra beş tane altyapıdan oyuncumuzda geldi. Bizim için çok değerli oyuncular. Geleceğimizi bu çocuklarla teşkil edeceğiz. İlerleyen zamanlarda A takıma daha fazla alt yapıdan oyuncu alarak takımımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Kendi çocuklarımızla biz her zamanki gibi şampiyonluk hedefimiz var.’’ dedi.

‘’Hedefimiz şamiyonluk’’

Yıldızspor Teknik direktörü Mehmet Öztürk ilk antrenmanda düşüncelerini paylaştı. Öztürk ‘’Antrenmanlarımıza iki eksiğimizle başladık. Onlara da iki gün izin verdik. Onlarda geldi mi daha iyi olacağız. Kamp kadromuz 25 kişi. Transferimizi bitirdik. Kamp kadromuza tam kadro başladığımız mutluyum.İnşallah bu sezonumuzu bu şekilde bitireceğiz. Hedefimiz şampiyonluk.’’ dedi.