Spor

Yıldızspor ligde kalacağına inanıyor

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 3. Grup’ta geçen hafta Çine Madranspor’u 3-0'lık skorla mağlup ederek ligte kalma şansını kuvvetlendiren Yıldızspor’da haftalar sonra yüzler gülüyor. Başkan Kaya Özcan, ‘Ligte kalacağımıza inanıyoruz’ dedi.

Önemli bir 3 puanı hanesine yazdırdıklarını belirten Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan: “Farklı galibiyetten dolayı futbolcularımın yüreğinize ve ayağına sağlık. Çine Madran karşısında oyun ve mücadele anlamında herkesin beğenisini kazandık. Galibiyet için futbolcularımı ve teknik heyetimi tebrik ediyorum. Ayrıca Çine Madranspor'u fairplay çerçevesinde takımımıza ve yönetimimize göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu oyunumuzu önümüzdeki haftalara taşıyabilirsek ligte kalırız. Camia olarak bu hedefe kilitlendik. Başaracağımıza inanıyorum”dedi.

ŞANSIZLIĞIMIZI KIRDIK

Yıldızspor Sportif Direktörü Göksel Özdemir, Çine Madranspor karşısında şanssızlıklarını kırdıklarını ifade ederek, “Ligde kalmak adına bu maçtan aldığımız 3 puan, 6 puan değerinde oldu. Çünkü rakibimizde bizim gibi ligte kalma mücadelesi veriyor. İşimizin kolay olmayacağını biliyorduk ve zor maçı galibiyetle geçtiğimiz için mutluyuz. Ama her şey bitmiş değil. Önümüzde Kemalpaşaspor maçı var. Sahamızdaki bu maçı da kazanmak zorundayız” dedi.