Yıldızspor’dan mangal partisi

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yıldızspor, futbolculara ve basın mensuplarına mangal partisi düzenledi.

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de Aydın’ı temsil eden Yıldızspor, futbolcular ve basın mensuplarına mangal partisi düzenledi. Kızılcaköy Keyif Bahçesi’nde düzenlenen mangal partisine Yıldızspor yönetimi, futbolcular, teknik kadro ve basın çalışanları katıldı. Mangal partisinde Yıldızspor Kulüp Başkanı Kaya Özcan, Basın çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek “Futbolcularımıza moral motivasyon olsun diye bir mangal partisi düzenledik. Tabii ki bu futbolcularımızı takip edecek olan tüm basın mensuplarımızı da davet ettik. Yöneticilerimiz, teknik kadromuz, futbolcularımız, basınımız ile hep birlikte güzel bir gece geçirdik. Herkese teşekkür ederim” dedi.

‘’KESİNLİKLE HEDEFİMİZ ÜST SIRALARA OYNAMAK’’

“Yeni sezon için 14 transfer yaptıklarını belirten Başkan Kaya Özcan :’’5 tane altyapımızdan oyuncu aldık. 5 tane de geçen sezondan oyuncularımızla yeniden anlaştık. Transferlerimizin hepsini izleyerek tanıyarak aldık. Hepsi şampiyon takımlardan gelen oyuncular. İyi oyuncular olduğunu biliyoruz. İyi futbolcu olmalarının yanı sıra hepsi çok karakterli oyuncular. Bölgesel Amatör Ligi’nin nasıl bir lig olduğunu Yıldızspor olarak biz bilmiyoruz. Ama iyi bir takım kurduğumuza inanıyoruz. Kesinlikle hedefimiz üst sıralara oynamak. Sezon sonunda şampiyonluk mu gelir yoksa ne olur onu bilemiyoruz. İyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

“AYDIN HALKINA ÇOK GÜZEL BİR FUTBOL SEYRETTİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ’’

Aydın halkından destek beklediklerini belirten Başkan Özcan, “Aydın halkı geçen senelerde bize çok destek oldu. Süper Amatör’de oynadığımız tüm maçları ortalama bin 500, 2 bin kişiye oynadık. Bu sezon da Aydın halkına çok güzel bir futbol seyrettireceğimize inanıyoruz. Teknik direktörümüze, yardımcılarına ve futbolculara sonsuz güveniyoruz. Biz yönetim olarak her zaman arkalarındayız. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

‘’HEDEFİMİZ 60 TANE REKLAM PANOSU SATMAK’’

Reklam panoları ile ilgili konuşan Özcan, “Bilindiği üzere biz herhangi bir belediye takımı veya kamu kuruluşu takımı değiliz. Biz Adnan Menderes Stadı içindeki reklam panolarını satarak şuan kulübe kazanç elde ediyoruz. En büyük kazancımız o. Şuana kadar da gittiğimiz tüm yerlerde bizi olumlu karşıladılar. Ama az ama çok destekte bulundular. Yaklaşık 20 tane reklam panosu sattık. Hedefimiz 60 tane reklam panosu satmak. Aydın halkından destek bekliyoruz. Biz de bunun karşılığında onlara güzel bir futbol seyrettireceğiz” dedi.