Zeybekler sahaya indi

Şampiyonluk hedefi ile sahaya inen Aydınspor yeni sezonun ilk idmanını siyah-beyazlı taraftarın tezahüratları eşliğinde yaptı.


Aydın Süper Amatör Lig 2. Grup’ta şampiyonluk hedefleyen Aydınspor, 2021-2022 futbol sezonu hazırlıklarına Adnan Menderes Stadı 1 Nolu Yan Saha’da yaptığı ilk idmanla başladı. Antrenman A Takım Teknik Sorumlusu Recep Özçelik, Taner Otlak ve Önder Tuna yönetiminde gerçekleşti. Sezonun ilk antrenmanını Aydınspor’un eski Başkan Özcan Çetav yeni Başkanı Yunus Ertan ve kulüp yöneticilerinin yanı sıra Asi Kankalar Taraftar Grubu Lideri Nahit Kalak ve taraftarlar katıldı.

ASİ KANKALAR’DAN BAKLAVA İKRAMI

Siyah-beyazlı taraftarlar, tezahüratlar eşliğinde meşaleler yakarak takımlarına moral desteği verdi. Antrenman öncesi de takıma baklava ikramında bulundu ve Takımdan şampiyonluk istedi.

‘’BÖLGESEL AMATÖR LİG’E YÜKSELELİM’’

Asi Kankalar Tribün Lideri Nahit Kalak futbolculara yaptığı konuşmada, “Biz tribünde üzerimize düşeni yapacağız. Siz de sahada gerekeni yapın. Vura vura şampiyon olup, Bölgesel Amatör Lig’e yükselelim. Yeni sezonumuz hayırlı olsun. Sakatlıksız bir sezon geçiririz inşallah” dedi. Kalak konuşmasının ardından, Başkan Ertan’a siyah-beyazlı takımın atkısını hediye etti.

“ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Aydınspor Başkanı Yunus Ertan :’’ Yeni yönetim kadromuz ile birlikte şampiyonluk yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın sözünü veriyoruz. En büyük hayalimiz, Aydınsporumuzu fazlasıyla hakkettiği profesyonel liglere yeniden taşımak olacak. Şehrimizi heyecanlandıracağız, gururlandıracağız. Sokaklarda, caddelerde; her yerde Aydınspor ismini hep birlikte haykıracağız. Sezonumuz Futbolcularımıza ve camiamıza hayırlı olsun’’ dedi.

‘’AYDINSPOR’U HAKETTİĞİ LİGE TAŞIMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ’’

Teknik Sorumlu Recep Özçelik ise siyah-beyazlı taraftarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek takımı şampiyon yapmak için mücadele edeceklerini söyledi. Özçelik :’’Amatör futbola kavuştuğumuz için herkes gibi bende çok mutluyum. Aydın’dan bir takımımızın daha profesyonel lige çıkacağı güzel bir yıl olmasını diliyorum. Aydınspor olarak en son oynanan sezonda yarım kalan bir görevimiz vardı. İnşallah görevimizi bu sezon tamamlarız. Aydının en önemli markalardan biri olan Aydınspor’u hakettiği lige taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Yeni sezon tüm spor camiasına hayırlı olsun.’’ İfadelerini kullandı.