AK Parti Milletvekili Adayı Ömer Özmen, AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Sadık Yapıcıoğlu, Yenipazar önceki dönem Belediye Başkanı Zafer Savcı ve beraberindeki heyetle birlikte Karacaören Mahallesinde seçim çalışmasına katıldı. Karacaören halkının yoğun ilgi gösterdiği ve coşkuyla karşıladığı Ömer Özmen burada yaptığı konuşmada;14 Mayıs’ta önemli bir seçime gidildiğini vurgulayarak partisine oy istedi.

WhatsApp Image 2023-05-03 at 17.50.34

“ÜLKEMİZİ ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTAYA GETİRDİK”

Mahallede yaptığı konuşmada, AK Parti’ye Karacaören’in tekrar daha güçlü bir şekilde destek vereceğine yürekten inandıklarını belirten Özmen, “Bu vesileyle sizlerle daha önce beraber olduk yine beraberiz. Hamdolsun AK Parti çeyrek asra yakın bir zamandan beri sizlerin destekleriyle iktidardayız. Bu güne kadar başka bir partiye başka bir lidere nasip olmadı. Sizlerin verdiği bu destekle ülkemizi çok önemli bir noktaya getirdik. Yine AK Parti milletimizin verdiği destekle vesayet organlarına devire devire bu günlere geldi. Hatırlayın AK Parti İktidarının ilk yıllarında hükümet kanun çıkarıyordu. Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanı’nın veto etmesi için gönderiyordu. Danıştay yönetmeliklerimizi iptal ediyordu. Milletimizin hayrına bir icraat yapıyorduk, ordu kışlasından parmak sallıyordu.  Başörtülü annelerimiz çocuklarının yemin törenlerine gidemiyordu. Bir çok annenin tel örgülerin ardından asker oğullarının yemin törenlerini izlediğini hafızalarımızda hala tazeliğini koruyor. Başörtülü resimleriyle sağlık karneleri çıkmıyordu. Türkiye o günlerden bu günlere geldi” dedi.

WhatsApp Image 2023-05-03 at 17.50.36

“NE CUMHURİYET NE DE LAİKLİK ELDEN GİTTİ”

“Bu gün çok şükür başörtülü hakimlerimiz, savcılarımız, subaylarımız, polisleriniz doktorlarımız var” diyen Özmen,”Ne Cumhuriyet elden gitti ne de laiklik elden gitti. Yıllarca millete bunlarla korkuttular. Ama bugün gelinen nokta itibariyle gördük ki hepimiz insanız, birbirimize saygımız, sevgimiz oldukça ne Cumhuriyetimize zarar geliyor ne de laiklik elden gidiyor. Güya ülkenin gelişmesine engel oluyormuş bunlar. Çok şükür o işler bitti o günler geride kaldı. Biz yüzümüzü hem doğuya hem batıya çeviriyoruz. Tek bir noktaya bağlı değiliz. Bizden istedikleri neydi, bize bir deli gömleği giydirip Avrupa Birliği’nin peşinden koşacaktık, Amerika’nın peşinden koşacaktık. Onlar neyi gerektiriyorsa onu yapacaktık. Ama biz dedik ki bu milletin bu devletin menfaati neyi gerektiriyorsa biz ordayız dedik. Yüzümüzü her zaman hakka ve doğruya döndük. Bu istikamete bu millete kazandıran Cumhurbaşkanımız halkın adamı Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Onun gösterdiği liderlik Türkiye’yi itibarı yüksek dünya ülkeleri noktasına getirdi” diye konuştu.

“YAŞASIN TÜRKİYE YÜZYILI”

Belediye meclis toplantılarının sosyal medyadan paylaşılması hukuka uygun bulundu Belediye meclis toplantılarının sosyal medyadan paylaşılması hukuka uygun bulundu

Karacaörenlilerden partisine destek isteyen Özmen, “Bu vesileyle 14 Mayıs’ta Karacaören’de yine bir destan yazmanızı bekliyoruz. İnşallah 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı şafağını beraberce başlatacak; huzuru, kardeşliği, barışı, güveni, şehirleri, hayatı ve mutluluğu beraberce inşa edeceğiz. Yaşasın Türkiye Yüzyılı” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

WhatsApp Image 2023-05-03 at 17.50.33WhatsApp Image 2023-05-03 at 17.50.36 (1)