ADM Elektrik Dağıtım A.Ş, Bozdoğan’da şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle 13 mahallede planlı elektrik kesintileri yapılacağını duyurdu. Firmanın internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda vatandaşlar hazırlıklı olmaları konusunda uyarıldı.

Buna göre 4 Ekim Çarşamba günü saat 13:00 - 16:00 arasında Hisar Mahallesi Değirmen Sokak, Fırınönü Sokak, Helvacı Yokuş Sokak, Hisar Cami Sokak, 45 ve 47 sokak’ta ve Hıdırbaba Mahallesi Madran Caddesi’nde elektrik kesintisi yapılacak.

Aydınlı öğrenci Türkiye birincisi oldu Aydınlı öğrenci Türkiye birincisi oldu

CUMA GÜNÜ 5 ELEKTRİK KESİLECEK

Ayrıca 6 Ekim Cuma günü saat 10:00 - 15:00 arasında Amasya Mahallesi Kazanbükü Mezrası ve Merkez Küme Evleri Sokak’ta, Başalan Mahallesi Dağdibi Küme Evleri Ergek Küme Evleri Geymana Küme Evleri Ortaburun Küme Evleri Viranaltı Küme Evleri’nde, Güneyyaka Mahallesi’nde Güvenir Mahallesi, Akdam ve Merkez Küme Evleri Sokak’ta, Kemer Mahallesi’nde, Kızıltepe Mahallesi Aşağı Alimanlar, Merkez Küme Evleri ve Yukarı Alimanlar Sokak’ta, Konaklı Mahallesi İnkaya, Merkez Küme Evleri Baraj Aşağı, Merkez Küme Evleri Gedik ve Site Sokak’ta, Körteke, Örencik, Örtülü, Sırma ve Tütüncüler mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak. (HABER MERKEZİ)