Koçarlı'da sosyokültürel hizmetleriyle de bu dönem çok sayıda projeyi hayata geçiren Başkan Kaplan, Digitürk Bölge yetkilisi Aydın Akça ile yaptıkları anlaşmayla bundan sonra Digitürk kanallarındaki maç yayınlarının belediyeye ait olan Adnan Menderes parkında ücretsiz olarak sporseverlerin gösterimine sunulacağını müjdeledi. 

WhatsApp Image 2023-09-06 at 11.45.55

"HİÇBİR BELEDİYENİN YAPAMADIĞINI YAPTI"

Kuşadası’nda ölü yunus karaya vurdu Kuşadası’nda ölü yunus karaya vurdu

İlçedeki sporsever vatandaşların talebi doğrultusunda yapılan anlaşma sayesinde artık en keyifli maçların ücretsiz olarak Koçarlı Adnan Menderes Parkında da izleneceğini müjdeleyen Başkan Kaplan'a vatandaşlar teşekkür etti. Sosyal medya hesabından Başkan Kaplan'a teşekkür eden Harun Şahin adlı bir vatandaş, "Teşekkürler Başkan Nedim Kaplan. Projeleriyle ve yaptığı yatırımlarla ismini Koçarlı'da altın harflerle yazdıran Nedim Kaplan, şimdi de Aydın bölgesinde bir ilke imza attı. Hiç bir belediyenin yapamadığını yaptı. Koçarlı'daki futbolsever vatandaslarını ücretsiz bir yıl boyunca rahatça maçlarını izlemesi için Digitürk ve  Avrupa maç yayınları için Exxen ile antlaşmaya imza attı .Teşekkürler büyük Başkan, haydi Aydınlı futbolseverler bekliyoruz Koçarlı'ya" ifadelerini kullandı. 

WhatsApp Image 2023-09-06 at 11.45.25

Öte yandan sosyal medya hesabından Başkan Kaplan'ın konuyla ilgili yaptığı paylaşıma da bazı vatandaşların teşekkürle karşılık verdiği gözlemlendi. Başkan Kaplan'a teşekkür eden Umut Berk Gül adlı vatandaş, "Helal olsun başkanım bu gerçekten çok muhteşem bir haber" ifadelerini kullanırken, bazı sporseverler de teşekkürlerini iletti. (MURAT TAN)

WhatsApp Image 2023-09-06 at 11.44.48