İncirliova Belediyesi, emekli olan 14 işçinin kıdem tazminatı ve alacağı olan 3 milyon 805 bin liranın ödemesini gerçekleştirdi. İşçiye olan borçların tümünü ödediklerini ifade eden İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Şimdi sıra esnaf borcumuzu ödemeye geldi” açıklamasında bulundu.

“EMEKÇİMİZE BORCUMUZ YOK”

Başkan Kaya, “Bugün itibariyle İncirliova Belediyesi olarak emekli olan 14 işçimize kıdem tazminatı ve işçi alacağı borcu olarak 3 milyon 805 bin lira borcumuzu ödedik. İncirliova Belediyesi artık işçisine - emekçisine borcu olmayan bir belediyedir. İşçilerimize, ailelerine alın teri olan bu para hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıkla harcamayı nasip etsin. İşçi borcumuzu ödedik. Şimdi sıra esnaf borcumuzu ödemeye geldi” görüşlerini aktardı.

AK Parti Aydın’da ‘Yerel Seçimler’ için önemli buluşma AK Parti Aydın’da ‘Yerel Seçimler’ için önemli buluşma

380343514_876789220731688_615842324833787967_n

TEŞEKKÜR ETTİ

Borçları öderken İller Bankası’ndan aldıkları kredileri kullandıklarını belirten Kaya, şunları kaydetti:

“Bu kredilerin alınması sürecinde bize destek olan TBMM KİT Komisyonu Başkanımız AK Parti Aydın Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş başta olmak üzere AK Parti Aydın İl Başkanımız Sayın Gökhan Ökten’e, yine Aydın Milletvekillerimiz Sayın Seda Sarıbaş ile Sayın Ömer Özmen’e, AK Parti İncirliova İlçe Başkanımız Sayın Ali Kaykı'ya, MHP İncirliova İlçe Başkanımız Sn. Polat Tanrıkulu'na, kredi kullanılması talebimizi destekleyen belediye meclis üyelerimize, İller Bankası Genel Müdürlüğüne ve çalışmayı yürüten belediyemiz Yazı İşleri, Mali Hizmetler ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü personellerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” (KIVANÇ UĞUR)