Bankacılık sektörünün mevduatı arttı Bankacılık sektörünün mevduatı arttı

Çelikler Holding açıklamasına göre, doğaya ve çevreye karşı duyarlılığıyla dikkati çeken Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim AŞ, binlerce fidanı toprakla buluşturmak için örnek bir etkinlik gerçekleştirdi.
Milli ekonomiye sunduğu katkıyla Aydın'ın önemli firmaları arasında yer alan Çelikler Enerji, Kuyucak'a bağlı Pamukören ve Yöre mahallelerinde üreticilere toplam 4 bin 500 fidan dağıttı.
Geleneksel hale getirdiği ücretsiz fidan dağıtımını bu yıl da ihmal etmeyen şirket, 2 bin 500 mandalina ve memecik cinsi zeytin ile 2 bin adet sarı lop incir fidanlarını yöre halkıyla buluşturdu. Şirket ayrıca, santral arazilerine de 2 bin kara selvi ağacı dikerek binlerce fidanı doğayla buluşturdu.
Gelecek yıllarda da fidan dağıtımının çeşitlendirilerek devam edeceğini duyuran firma yetkilileri, hedeflerinin doğa dostu enerjiyi halkla buluşturmak ve enerji açığını en doğal yoldan kapatmak olduğunu bildirdi.
Şirket, geçmiş yıllarda da "Geleceğe Nefes Ol" etkinliği ile yöre halkına binlerce fidanı ücretsiz dağıtarak çiftçilere destek olmuştu. (AA)