İçişleri Bakanı Yerlikaya: Adıyaman'da depremzedeler için yaklaşık 64 bin 500 konut yapılacak İçişleri Bakanı Yerlikaya: Adıyaman'da depremzedeler için yaklaşık 64 bin 500 konut yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın milletvekili adayı diş hekimi Gamze Yolcu Metin seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Aydın’ın bütün ilçelerini karış karış gezerek vatandaşlarla buluşan Metin son olarak Germencik’e bağlı Ortaklar Mahallesi’ni ziyaret etti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın milletvekili adayı Evrim Karakoz, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ve partilileriyle birlikte Ortaklar Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikaları ziyaret ederek emekçi kadınlarla buluşan Metin, işçilerin sorunlarını dinleyip karanfil dağıttı. CHP’li Metin, içten ve samimi tavrıyla emekçi kadınların sempatisini kazandı.

EMEKÇİ VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Germencik ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Gamze Yolcu Metin “Bugün çalışmalarımızı Germencik ilçesi Ortaklar Organize Sanayi Bölgesinde sürdürdük Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu, Germencik Belediye Başkanımız Fuat Öndeş, İl Disiplin Kurulu Yöneticimiz Orçun Akbulut, CHP Germencik İlçe Başkanımız Aydın Bircan ve Yönetimi, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Emine Kurnaz ve Yönetimi, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Nedim Can Çetin ve Yönetimi, Milletvekili Adayımız Evrim Karakoz ve partililerimiz ile birlikte emekçilerimizi ziyaret ettik. Bizleri misafir ederek sofrasını paylaşan tüm emekçilerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. (FİLİZ ÖZDEMİR)