Erzincan'da 1,3 tonluk kurbanlık boğa "Toro" alıcısını bekliyor Erzincan'da 1,3 tonluk kurbanlık boğa "Toro" alıcısını bekliyor

Metin daha sonra Atça’da hal esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve partisinin vaatlerini anlattı.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Aydın Milletvekili Adayı diş hekimi Gamze Yolcu Metin ilçe ziyaretleri kapsamında Sultanhisar’a gitti. İlk olarak CHP’li Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya’yı makamında ziyaret eden Gamze Yolcu Metin daha sonra CHP Sultanhisar İlçe Örgütü yöneticileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.  Örgüt ziyaretinin ardından sahaya inen Metin, Atça Toptancı Hali'nde esnaf, toptancı ve işçilerle buluştu. İşverenler ve işçiler ile sohbet eden Metin, sorun ve taleplerini dinleyerek Millet ittifakı tarafından hazırlanan Ortak Politikalar Mutabakat Metni'nde yer alan esnaflara yönelik vaatleri anlattı, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun selamını iletti.

gamz yolcu metin 4

HAL ESNAFIYLA SOHBET ETTİ

 Ziyaretlerinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Metin, "Sultanhisar ilçemizde, CHP Sultanhisar İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ettim. İlçe başkanımız ve ilçe örgütümüze ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.İlçe Örgütü ziyaretimizin ardından Atça Toptancı Hali'nde esnaflar, toptancı ve işçilerle bir araya geldim. Tüm toptancı esnafımıza ve emekçi kardeşlerimize bereketli bir sezon diliyorum. Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Türkiye için çalışacağız. Başaracağız. Kazanacağız” dedi. (FİLİZ ÖZDEMİR)

gamze yolcu metin 5gamze yolcu metin 3