Türkiye Voleybol 2. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor Erkek Voleybol Takımı yeni sezon hazırlıklarını Nazilli Spor Salonu’nda baş antrenör Süleyman Bozkan gözetiminde sürdürüyor.2023-2024 sezonuna 15 Ekim Pazar günü kendi evinde oynayacağı Göcekspor karşılaşması ile başlayacak olan Filenin Efeleri, yoğun geçen antrenman programlarında kuvvet ve dayanıklılık başta olmak üzere taktiksel çalışmalar ile hazırlıklarına devam ediyor.

WhatsApp Image 2023-09-28 at 13.51.19

PFDK'den Süper Lig kulüplerine para cezası PFDK'den Süper Lig kulüplerine para cezası

GENÇ VE DİNAMİK KADRO

Nazilli Belediyespor Voleybol Takımı Şube Sorumlusu Türkay Koşar ’’ Kendi kategorilerinde başarılı olmuş genç ve istekli arkadaşlarımız ile sezona merhaba diyeceğiz. Altyapımızda yetişmiş Mustafa Özcan, Ozan Özcan ile geçtiğimiz yıldan Tolga Gündoğan tekrar bizimle olacak. Ayrıca geçtiğimiz sezonu Erkekler 1. Ligi takımlarından Bigadiç Belediyespor dan geçiren Emre Eroğlu ve pasör çaprazı Aybora Özismim, Konya Büyükşehir Belediyespor Altyapısından yetişen 2004 doğumlu genç oyuncu Recep Kavak, Erkekler 1. Ligi Kocaeli Kağıtspordan Emre Karahan, Aydın Büyükşehir Belediyespor dan İsa Aydoğdu, geçtiğimiz sezon Akkuş takımında forma giyen başarılı libero Baddal Bozbey, Altekma Altyapısından yetişen Alihan Atılgan, 208 cm boyundaki 2001 doğumlu oyuncu Muhammed Hanifi Sorgun, 1989 doğumlu pasör Deha Bozkan, daha önceki yıllarda Arkas Spor, Quincy University Hawks USA, İzmir Saint Joseph Takımlarında forma giyen 2003 doğumlu genç oyuncu Emir Çetiner bu sezon bizlerle birlikte olacaklar. Bu kapsamda destekleriniz bizden esirgemeyen Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan beyefendiye teşekkürlerimizi iletiyoruz’’ dedi.

süleyman bzozkan

“YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Kamp dönemi çalışmalarını değerlendiren Baş Antrenör Süleyman Bozkan ise ’’ Geçtiğimiz sezon Nazillili voleybol severler ile çok güzel bir ivme yakaladık. Ama sonunda eksik kalan bir hikâyemiz oldu, yenilenen kadromuz ile şimdi daha güçlüyüz. Her oyuncumuz çok değerli ve hepsine güveniyorum. Yeni sezonda taraftarımızın desteğini alarak eksik kalan hikayemizi tamamlamak istiyoruz. Bunun için sezonun ilk karşılaşmasında 15 Ekim Pazar günü oynayacağımız Göcekspor karşılaşmasına tüm spor severleri bekliyoruz’’şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)