Koçarlı’da geçtiğimiz Ekim ayında  Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile yüklenici firmanın sözleşme imzalamasının ardından yapımına başlanan Koçarlı Gençlik Merkezi’nin yapımı süratle devam ediyor. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün de desteklediği yatırımın 900 metrekare alan üzerinde, 6 ay gibi kısa bir sürede yapımının tamamlanarak hizmete açılması bekleniyor.

“BÜTÜN VATANDAŞLAR FAYDALANACAK”

Toplam maliyeti 7 milyon 68 bin liraya mal olan Koçarlı Gençlik Merkezi ile ilgili olarak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Gençler için yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Koçarlı Gençlik Merkezi projesi ile başta gençler olmak üzere, bütün vatandaşlar sportif, sosyal ve kültürel anlamda daha yeterli imkanlara kavuşmuş olacak” ifadelerine yer verildi.

Büyükşehir girişleri kapattı Büyükşehir girişleri kapattı

Tamamlandığında ilçedeki büyük bir eksikliğe cevap verecek olan Koçarlı Gençlik Merkezi, alt katında 6, üst katında 3 olmak üzere toplamda 9 derslikten oluşacak. Gençlik Merkezi’nin içerisinde ayrıca kütüphane, kafeterya, yönetici odası, teknik oda ve mutfak da bulunacak. (MURAT TAN)

Koçarlı 2Koçarlı 1