İYİ Parti Aydın’da 3 ilçenin adayı belli oldu İYİ Parti Aydın’da 3 ilçenin adayı belli oldu

Memleket Partisi Aydın İl Başkanı Cavit Yenipazarlı’nın görevinden ve parti üyeliğinden istifa etmesinin ardından yeni başkan Caner Ünlü oldu.

Partinin kuruluşunun ardından Didim İlçe Başkanlığı görevinde bulunan ve 14 Mayıs seçimlerinde Aydın milletvekili adayı olan Ünlü, Yenipazarlı’nın kararına saygı duyduğunu belirterek, “Yeni il binamızın yerini hazırladık. Önümüzdeki hafta açılışını yapacağız. Yönetimimiz oluşturuldu. Atamamız geldi. Bütün ilçe başkanlarımızla beraber ortak liste hazırladık. Partimize sahip çıktık. Yerel siyaseti de takip ederek yarışta biz de varız diyeceğiz” dedi.

“DURUŞU OLANLARLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Yerel seçimlerde seçim çevrelerinde aday çıkaracaklarını aktaran Ünlü, “Nazilli Belediye Başkan adayımız Ali Çetinkaya olarak açıklandı. İl binamızı açalım, ‘Bismillah’ diyelim. Bu 7 aylık süreçte hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Yeni kurulmuş bir partiyiz. 3’üncü yılın içerisindeyiz. Seçime girdik. Kırgınlıklar, küskünlükler olabilir ama duruşu olanlarla yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (KIVANÇ UĞUR)