Kuşadası Belediyesi yaz kış demeden çalışmayı sürdürüyor Kuşadası Belediyesi yaz kış demeden çalışmayı sürdürüyor

Aydın’a son olarak 7 Haziran Genel Seçimleri kapsamında 10 Mayıs 2015’te gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 8 yıl aradan sonra ilde düzenlenecek miting vesilesiyle Aydınlılarla buluşacak. MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Aydın’daki mitingi öncesinde açıklama yapan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, tüm Aydınlıları mitinge davet eti. Bahçeli’nin miting düzenleyeceği Efeler Atatürk Kent Meydanı’nı hınca hınç dolduracaklarını belirten Başkan Alıcık, gerekli hazırlıkları tamamladıklarını kaydetti.

“TÜM HEMŞERİLERİMİZİ DAVET EDİYORUM”

Aydın’ı gelin gibi süslediklerini belirten Alıcık, “Aydın’da Genel Başkanımızı büyük coşku ve heyecanla ağırlayacağız. Bu mitingin daha önceki mitinglere göre rekor sayıda geniş katılımla gerçekleşeceğini umuyoruz. Tüm partililerimiz ve hemşerilerimizle birlikte meydanı hınca hınç dolduracağız. ‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’ temasıyla gerçekleşecek açık hava toplantımıza tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.

Devlet Bahçeli en son 10 Mayıs 2015’te geldiği Aydın’da, İstasyon Meydanı’nda düzenlenen miting vesilesiyle Aydınlılara seslenmiş ve partisine oy istemişti. (MURAT TAN)

Haluk Alıcık 1