Söke Pamuğu coğrafi işaretle tescillendi Söke Pamuğu coğrafi işaretle tescillendi

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Savaş, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, AK Parti Aydın Milletvekilleri Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen ile birlikte ASKON Aydın Şubesi'nin düzenlediği istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıda ASKON Aydın Şubesi Başkanı Murat Gün, ildeki faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmede bulundu. ASKON üyelerinin talep ve önerilerde bulunduğu toplantıda konuşan Milletvekili Savaş, Aydın'ın ihracatında son yıllarda 1 milyar dolar bandının aşıldığına dikkati çekerek bunu daha yüksek seviyelere taşımanın gerekliliğine değindi. 

WhatsApp Image 2023-09-04 at 17.34.05

Gerçekleşen toplantıda ASKON Başkanı Gün ve üyelere ildeki çalışmalarında başarılar dileyen Milletvekili Savaş, yaptığı açıklamada, "İl Başkanımız Sayın Av. Gökhan Ökten, Milletvekillerimiz Sayın Seda Sarıbaş ve Sayın Av. Ömer Özmen ile birlikte Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ASKON Aydın Şubesinin üyeleri ile istişare ve değerlendirme toplantısına katıldık. Türkiye Yüzyılında yatırım, üretim, ihracat ve istihdam politikalarımızı daha güçlü bir şekilde hayata geçirmeye yönelik gelecek planlarımız üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Misafirperverliği için ASKON Aydın Şube Başkanı Sayın Murat Gün ve iş insanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

WhatsApp Image 2023-09-04 at 17.34.04