Başak Koleji, Şener Pekgüzel Anma Satranç Turnuvasına ev sahipliği yaptı Başak Koleji, Şener Pekgüzel Anma Satranç Turnuvasına ev sahipliği yaptı

Aydın’da 3 yıldan bu yana Aydın Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü olarak görev yapan Ömer Turan, İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanmasının ardından Aydın’a veda mesajında bulundu. Mesajında 18 Eylül itibariyle İstanbul’daki yeni görevine başlayacağını belirten Müdür Turan, görev süreci boyunca kendisine destek verenlere teşekkür ederek, Aydın’da çalışmaktan ve Aydınlı insanını tanımaktan büyük onur duyduğunu belirtti.

“BÜTÜN GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”

Müdür Turan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanmam sebebiyle yaklaşık 3 yıldır görev yaptığım Efeler Diyarı kadim şehir Aydın'a kıymetli çalışma arkadaşlarıma ve değerli vatandaşlarımıza veda ediyorum. Aydın ilinde çalışmaktan ve Aydınlı insanını tanımaktan büyük onur duydum. Aydın ilinde görev yaptığım süre içerisinde Aydın’ı daha müreffeh bir toplum olması için mesai arkadaşlarımızla birlikte bütün gücümüzle çalıştık. Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak Aydın’a hizmet etme imkânı veren Saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Egenin İncisi Aydın ilinde yapılan eser ve hizmetlere verdikleri desteklerden dolayı Sayın Bakanlarımıza ve Sayın Valilerimize ve Milletvekillerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Aydın’da birlikte çalışma fırsatı bulduğum, çalışmalarımızda bize destek veren Başta Sayın Valilerimize yargı mensuplarına, üniversite rektörü ile akademisyenlerine, Vali Yardımcılarımız ile Kaymakamlarımıza, Emniyet Müdürümüz ve Jandarma Komutanımıza, Organize Sanayi Bölgesi ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına, ildeki tüm kamu kurum ve kuruluş yöneticilerine, muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticilerine, işadamlarımıza, hayırseverlerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın takdiri ile bu kıymetli bayrak yarışında 18.09.2023 tarihinde İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevime başlayacağım. Bu vesileyle, tüm mesai arkadaşlarım ve vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” (MURAT TAN)