Nazilli Devlet Hastanesi’nde görevli anestezi teknikeri Güngör Dodak Şimşek (30) üç gün önce görevi başındayken bir anda fenalaşarak hayatını kaybetti. Şimşek’in naaşı memleketi Hatay’da toprağa verildi. Nazilli Devlet Hastanesi yönetimi Güngör Dodak için hastanede gıyabi veda töreni düzenledi.

WhatsApp Image 2023-09-07 at 17.38.26

AYSO Eğitim Atölyesi, sanayiciler için eğitim programlarına başladı AYSO Eğitim Atölyesi, sanayiciler için eğitim programlarına başladı

“HATIRALARI BİZİMLE OLACAK”

Başhekim Uzman Dr. Necati Akkaya törende yaptığı konuşmada “Her kayıp hüzün barındırır. Ancak arkadaşımızı zamansız kaybetmemiz bizlerde tarif edilemez bir acıya neden oldu. Hala kendisine ölümü konduramıyor, bu kaybı kabullenmekte zorlanıyoruz. Bugün onu anarken, acımız hâlâ taze ve acının büyüklüğünü tekrar hissediyoruz, ancak onun hatıraları ve öğrettikleri sonsuza dek bizimle olacak. Onu; sıcak gülümsemesi, sevecen kişiliği ve hayat dolu yanıyla hatırlayacağız. Güngör arkadaşımızı sonsuz huzura uğurlarken kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sağlık camiamıza başsağlığı diliyorum. Acımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Hastane din görevlisi, Ahmet Adıbelli hayatını kaybeden Güngör Dodak Şimşek için dua ederek helallik istedi. Dodak’ın ruhu için Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı. (HABER MERKEZİ)