Ziyarette gerçekleştirdiği konuşmasında rehavete kapılmama konusunda partililerini uyaran AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, “28 Mayıs’ta da rekor bir destekle yeni bir zaferin destanını yazacağız” ifadelerini kullandı.

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti Aydın Milletvekili seçilen Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ile Ömer Özmen, parti teşkilatlarına yönelik teşekkür ziyaretlerini tamamlamaların ardından 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ikinci turuna yönelik çalışmalarına hız kazandırdı. Seçim çalışmaları kapsamında ilçelere gerçekleştirdikleri ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen AK Parti Aydın Milletvekilleri son olarak Efeler ilçe Teşkilatı’nda parti mensuplarıyla bir araya geldi.

“YENİ BİR ZAFERİN DESTANINI YAZACAĞIZ”

Ziyarette gerçekleştirdiği konuşmasında birlik beraberlik mesajları veren AK Parti Aydın Milletvekili Savaş, 14 Mayıs’taki seçimlerde parlamento çoğunluğunu elde ettiklerini belirterek, “Milletin adamı yiğit adam Recep Tayyip Erdoğan, rakibine 2.5 puan fark attı. Bu farkın artması için çok çalışmalıyız. Maçın ilk yarısı başarılıydı ancak ikinci yarısının daha başarılı olması rehavete kapılmadan çok çalışmalıyız. Bu maçın hakemi de milletimizdir. Milletimizle buluşup 21 yıllık eser ve hizmet siyasetini anlatacağız. 28 Mayıs’tan sonra da yiğit ve güçlü adam Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam diyeceğiz. Kalp işareti yaparak kalplere girilmiyor. Eser siyasetiyle bu iş oluyor. AK Parti bu anlayışla 21 yıldır girdiği tüm seçimleri kazandı. 28 Mayıs da bizim zaferimizle tamamlanacak. Türkiye Yüzyılı inşasında samimiyet ve doğru adımlarla 28 Mayıs’a ilerliyoruz. 28 Mayıs’ta da rekor bir destekle yeni bir zaferin destanını yazacağız” ifadelerini kullandı. (MURAT TAN)

Ülken: Bankalar muslukları kapattı Ülken: Bankalar muslukları kapattı

AK Kadroak 2-4