Talih kuşu Kuyucak’a kondu. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Metin Akdeniz'in işlettiği tekel bayinde kazı kazan oynayan talihli vatandaşa büyük ikramiye çıktı. 200 liralık kazı kazan biletinden 100 bin lira kazanan Hasan Alkan büyük sevinç yaşadı.

Bileti kazıdıkça çıkan rakama önce inanamayan talihli vatandaş bileti Akdeniz’e göstererek ikramiyeyi doğrulattı. Bir koyup 500 alan Hasan Alkan sevincini işletme sahibi Metin Akdeniz’le paylaştı. Akdeniz ise talihli vatandaşı tebrik etti.

Metin Ertürk’ün acı günü Metin Ertürk’ün acı günü

WhatsApp Image 2023-10-11 at 10.23.11

İKRAMİYE ÇIKMASI TALEBİ DE ARTIRDI

Müşterisine büyük ikramiye çıkmasıyla talihli gibi kendisinin de büyük bir sevinç ve heyecan yaşadığını belirten Akdeniz "Bir vatandaşımız 200 liralık kazı kazan aldı. Kartı kazıdıktan sonra heyecanlandı. Önce yanlış gördüğünü düşünerek telaşlandı. Daha sonra kartı kontrol ettiğimizde 100 bin liralık ikramiye kazandığını gördük. Hepimiz büyük bir sevinç yaşadık. Büyük ikramiyenin benim dükkanımdan çıkmasına çok sevindim, bir vatandaşımızın mutluğunu görmek beni daha da mutlu etti. Büyük ikramiyenin çıktığını duyan dükkanıma gelip kazı kazan oynamaya başladı. İnşallah herkese çıkar, herkes mutlu eder" dedi. (HABER MERKEZİ)