Başkan Zencirci henüz 40 günlük bir belediye başkanı olarak görevinin henüz başında böyle bir plaketi taktim etmekten dolayı onur duyduğunu ifade ederek gururlu ve şanslıyım dedi.

KENDİMİ ÇOK ONURLU, GURURLU VE ŞANSLI HİSSEDİYORUM

Başkan Tetik’e rekor ziyaret Başkan Tetik’e rekor ziyaret

Aydın Eczacı Odası tarafından babası Mehmet Zencirci’ye meslekte 50. Yılı doldurması onuruna hazırlanan plaketi takdim eden Başkan Zencirci onur duyduğunu ifade etti. Başkan Zencirci “Henüz 40 günlük bir belediye başkanı olarak görevimin henüz başında böylesi onur verici bir hadise sebebiyle gururlu ve şanslı hissediyorum. Siz kıymetli eczacılarımız beni biliyorsunuz. Seçim sürecine kadar beden eğitimi öğretmeni olmama rağmen kendisini yalnız bırakmamak adına birlikte çalıştık ve 20 yıl boyunca eczanede kalfalık yaptım. Bu açıdan Eczacı Mehmet Zencirci hem babam hem de patronum. Ben de bu plaketi hem babama hem de aynı zamanda patronuma takdim ediyorum. Çok teşekkür ederim.” dedi

I M G 20240514 202127 014
 

Mehmet Zencirci “hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum”

Mesleki onur plaketini oğlu Burak Zencirci’den alan Mehmet Zencirci de hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum. Çok teşekkür ederim, eczacı arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ